FIX-S-9.0X650/N
NIPPUSIDE - L: 650MM - W: 9MM - LUONNOLLINEN - POLYAMIDI - 778N - Nippusiteet - FIX-S-9.0X650N - 1
Valmistaja FIX&FASTEN Tarvikkeen tyyppi Johtoside Pituus 650mm Siteen leveys 9mm Siteen maks. halkaisija 190mm Siteen kestävyys 778N Väri luonnollinen Site-materiaali polyamidi... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FIX-S-9.0X650N
  • Paino: 10.9 g
  • Valmistaja: FIX&FASTEN
  • Väri: luonnollinen
  • Pituus: 650mm
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
  • Site-materiaali: polyamidi
  • Siteen leveys: 9mm
  • Siteen maks. halkaisija: 190mm
Tarvikkeen tyyppiJohtoside
Pituus650mm
Siteen leveys9mm
Siteen maks. halkaisija190mm
Siteen kestävyys778N
Väriluonnollinen
Site-materiaalipolyamidi
Yhdistä "NIPPUSIDE - L: 650MM - W: 9MM - LUONNOLLINEN - POLYAMIDI - 778N" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä