Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIE10 Tarvikkeen tyyppi Johtoside Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Toimintalämpötila -40...85°C Siteen leveys 8,8mm Siteen maks. halkaisija 190mm Pituus 650mm Siteen... Lue lisää
52,66 €(Sis.alv)
41,96 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT8.8X650N
- Paino: 10.7 g
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TIE10
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 650mm
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: Classic
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 8,8mm
- Siteen maks. halkaisija: 190mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa 20 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TIE10 |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Siteen leveys | 8,8mm |
| Siteen maks. halkaisija | 190mm |
| Pituus | 650mm |
| Siteen kestävyys | 980N |
| Tuotantosarja | Classic |
| Väri | luonnollinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €