FIX-S-7.6X500/N
NIPPUSIDE - L: 500MM - W: 7,6MM - LUONNOLLINEN - POLYAMIDI - 533N - Nippusiteet - FIX-S-7.6X500N - 1
Valmistaja FIX&FASTEN Tarvikkeen tyyppi Johtoside Pituus 0,5m Siteen leveys 7,6mm Väri luonnollinen Site-materiaali polyamidi Siteen kestävyys 533N Siteen maks. halkaisija 150mm Tuotteen liitteet:... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FIX-S-7.6X500N
  • Paino: 6.4 g
  • Valmistaja: FIX&FASTEN
  • Väri: luonnollinen
  • Pituus: 0,5m
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
  • Site-materiaali: polyamidi
  • Siteen leveys: 7,6mm
  • Siteen maks. halkaisija: 150mm
Tarvikkeen tyyppiJohtoside
Pituus0,5m
Siteen leveys7,6mm
Väriluonnollinen
Site-materiaalipolyamidi
Siteen kestävyys533N
Siteen maks. halkaisija150mm
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "NIPPUSIDE - L: 500MM - W: 7,6MM - LUONNOLLINEN - POLYAMIDI - 533N" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä