Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIE10 Tarvikkeen tyyppi Johtoside Pituus 0,4m Siteen leveys 7,6mm Väri musta Site-materiaali polyamidi Siteen kestävyys 540N Siteen maks. halkaisija 105mm Syttyvyysluokka UL94V-2... Lue lisää
25,30 €(Sis.alv)
20,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT7.6X400BK
- Paino: 4.8 g
- Resistanssi: UV-säteet
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TIE10
- Väri: musta
- Pituus: 0,4m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: Classic
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 7,6mm
- Siteen maks. halkaisija: 105mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TIE10 |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Pituus | 0,4m |
| Siteen leveys | 7,6mm |
| Väri | musta |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Siteen kestävyys | 540N |
| Siteen maks. halkaisija | 105mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | Classic |
| Resistanssi | UV-säteet |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €