FIX-4.6X400-ST/BK
NIPPUSIDE - L: 400MM - W: 4,6MM - MUSTA - POLYAMIDI - 215N - ØMAKS: 105MM - Nippusiteet - FIX-4.6X400-STBK - 1
Valmistaja FIX&FASTEN Tarvikkeen tyyppi Johtoside Pituus 0,4m Siteen leveys 4,6mm Väri musta Site-materiaali polyamidi Siteen kestävyys 215N Siteen maks. halkaisija 105mm Syttyvyysluokka UL94V-2... Lue lisää
  • Tuotekoodi: FIX-4.6X400-STBK
  • Paino: 2.4 g
  • Resistanssi: UV-säteet
  • Toimintalämpötila: -40...85°C
  • Valmistaja: FIX&FASTEN
  • Väri: musta
  • Pituus: 0,4m
  • Syttyvyysluokka: UL94V-2
  • Tuotantosarja: STANDARD
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
  • Site-materiaali: polyamidi
  • Siteen leveys: 4,6mm
  • Siteen maks. halkaisija: 105mm
  • Pakkauskoko: 100 kpl
pkt
ValmistajaFIX&FASTEN
Tarvikkeen tyyppiJohtoside
Pituus0,4m
Siteen leveys4,6mm
Värimusta
Site-materiaalipolyamidi
Siteen kestävyys215N
Siteen maks. halkaisija105mm
SyttyvyysluokkaUL94V-2
Toimintalämpötila-40...85°C