Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
NIPPUSIDE - L: 400MM - W: 4,3MM - MUSTA - POLYAMIDI - 205N - ØMAKS: 105MM
TT4.3?400B



Valmistaja TIE10 Toimintalämpötila -40...85°C Tarvikkeen tyyppi Johtoside Väri musta Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Resistanssi UV-säteet Siteen leveys 4,3mm Siteen maks.... Lue lisää
12,65 €(Sis.alv)
10,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT4.3X400BK
- Paino: 2 g
- Resistanssi: UV-säteet
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TIE10
- Väri: musta
- Pituus: 0,4m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: SOFT
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 4,3mm
- Siteen maks. halkaisija: 105mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TIE10 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Väri | musta |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Siteen leveys | 4,3mm |
| Siteen maks. halkaisija | 105mm |
| Pituus | 0,4m |
| Siteen kestävyys | 205N |
| Tuotantosarja | SOFT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista