Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja TIE10 Toimintalämpötila -40...85°C Tarvikkeen tyyppi Johtoside Väri luonnollinen Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Siteen leveys 4,6mm Siteen maks. halkaisija 90mm... Lue lisää
13,09 €(Sis.alv)
10,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT4.6X350N
- Paino: 2 g
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TIE10
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 0,35m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: Classic
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 4,6mm
- Siteen maks. halkaisija: 90mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TIE10 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Väri | luonnollinen |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Siteen leveys | 4,6mm |
| Siteen maks. halkaisija | 90mm |
| Pituus | 0,35m |
| Siteen kestävyys | 215N |
| Tuotantosarja | Classic |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista