Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja MPC INDUSTRIES Väri musta Tarvikkeen tyyppi Johtoside Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Toimintalämpötila -40...85°C Siteen leveys 4,8mm Siteen maks. halkaisija 76mm... Lue lisää
13,61 €(Sis.alv)
10,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: UTIE4.8X300B
- Paino: 0.19 kg
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: MPC INDUSTRIES
- Väri: musta
- Pituus: 0,3m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 4,8mm
- Siteen maks. halkaisija: 76mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NIPPUSIDE - L: 300MM - W: 4,8MM - MUSTA - POLYAMIDI - 217N - 100KPL UTIE4,8X300B
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Väri | musta |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Siteen leveys | 4,8mm |
| Siteen maks. halkaisija | 76mm |
| Pituus | 0,3m |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Siteen kestävyys | 217N |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista