Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
NIPPUSIDE - L: 300MM - W: 3,6MM - LUONNOLLINEN - POLYAMIDI - 178N - 100KPL
UTIE3,6X300N

Valmistaja MPC INDUSTRIES Väri luonnollinen Tarvikkeen tyyppi Johtoside Site-materiaali polyamidi Syttyvyysluokka UL94V-2 Toimintalämpötila -40...85°C Siteen leveys 3,6mm Siteen maks. halkaisija... Lue lisää
9,70 €(Sis.alv)
7,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: UTIE3.6X300N
- Paino: 0.14 kg
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: MPC INDUSTRIES
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 0,3m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 3,6mm
- Siteen maks. halkaisija: 76mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
NIPPUSIDE - L: 300MM - W: 3,6MM - LUONNOLLINEN - POLYAMIDI - 178N - 100KPL UTIE3,6X300N
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MPC INDUSTRIES |
| Väri | luonnollinen |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Siteen leveys | 3,6mm |
| Siteen maks. halkaisija | 76mm |
| Pituus | 0,3m |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Siteen kestävyys | 178N |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista