Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
NIPPUSIDE - L: 250MM - W: 3,3MM - LUONNOLLINEN - POLYAMIDI - 166N - SOFT
TT3.3?250N



Valmistaja TIE10 Tarvikkeen tyyppi Johtoside Pituus 0,25m Siteen leveys 3,3mm Väri luonnollinen Site-materiaali polyamidi Siteen kestävyys 166N Siteen maks. halkaisija 65mm Syttyvyysluokka UL94V-2... Lue lisää
5,58 €(Sis.alv)
4,44 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TT3.3X250N
- Paino: 0.9 g
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: TIE10
- Väri: luonnollinen
- Pituus: 0,25m
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Tuotantosarja: SOFT
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: Johtoside
- Site-materiaali: polyamidi
- Siteen leveys: 3,3mm
- Siteen maks. halkaisija: 65mm
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | TIE10 |
| Tarvikkeen tyyppi | Johtoside |
| Pituus | 0,25m |
| Siteen leveys | 3,3mm |
| Väri | luonnollinen |
| Site-materiaali | polyamidi |
| Siteen kestävyys | 166N |
| Siteen maks. halkaisija | 65mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | SOFT |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista