
VENTION
KAAPELI - JACK 3,5MM 3PIN PISTOKE,6,3MM PLUGI X2 - 0,5M
BACBD
Tuotekoodi: BACBD
7,88 €(Sis.alv)
6,28 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Toimintalämpötila | -65...105°C |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Tuotantosarja | HGDC4-9 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...9mm |
| Pituus | 5mm |
| Materiaali | PVC |
| Merkintä | U |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Väri | keltainen |
| Kauppanimi | Helagrip |



























































