
Goobay
KAAPELI - TOSLINK-PISTOKE,MOLEMMIN PUOLIN - 0,5M - ØJOH: 2,2MM
50563
Tuotekoodi: AVK-216-0050
4,10 €(Sis.alv)
3,27 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Johdon ulkohalkaisija | 2,2...2,9mm |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | valkoinen |
| Toimintalämpötila | -50...120°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Korkeus | 12mm |
| Tuotantosarja | VT SF SlimFix |
| Leveys | 3,6mm |
| Merkintä | tyhjä |



























































