
BITNER
JOHTO - BIT 1000 POWER - 1X50MM2 - CU - PVC - MUSTA - 600V,1KV
EM9170
Tuotekoodi: BITNER-EM9170
32,61 €(Sis.alv)
25,98 €(alv 0%)
Tilattavissa 32 m
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
m

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Johdon ulkohalkaisija | 10...14mm |
| Materiaali | PVC |
| Väri | läpinäkyvä |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Korkeus | 18mm |
| Merkintä | tyhjä |
| Versio | tilalla pujotettavia yksisäikeinenmerkkejä varten |
| Tuotantosarja | TM |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |





























































