
LAPP
JOHTO - LIFY - 1X0,75MM2 - CU - PVC - MUSTA - 300V,500V - -15÷70°C
4560013S
Tuotekoodi: LIFY1X0.75-BK
2,07 €(Sis.alv)
1,65 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 m
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
m

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Johdon ulkohalkaisija | 1,5...2,5mm |
| Materiaali | PVC |
| Väri | läpinäkyvä |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Korkeus | 12mm |
| Merkintä | tyhjä |
| Versio | tilalla pujotettavia yksisäikeinenmerkkejä varten |
| Tuotantosarja | TM |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |



























































