Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKIT - MERKINTÄ: / - HAPONKESTÄVÄ TERÄS SS316 - -80÷538°C - LIUKU-

Valmistaja HELLERMANNTYTON Kaapelien tarvikkeiden tyyppi merkit Merkintä / Materiaali haponkestävä teräs SS316 Toimintalämpötila -80...538°C Mekaninen asennus liuku- Tuotantosarja HELLERMARK... Lue lisää
43,40 €(Sis.alv)
34,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SSM-SS316-ML-
- Paino: 20 g
- Leveys: 6mm
- Materiaali: haponkestävä teräs SS316
- Toimintalämpötila: -80...538°C
- Valmistaja: HELLERMANNTYTON
- Pituus: 10mm
- Mekaninen asennus: liuku-
- Tuotantosarja: HELLERMARK SSM
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: merkinnät kaapeleille ja johdoille
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: markers
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: merkit
- Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus: kaapeleille ja johdoille
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
MERKIT - MERKINTÄ: / - HAPONKESTÄVÄ TERÄS SS316 - -80÷538°C - LIUKU-
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Kaapelien tarvikkeiden tyyppi | merkit |
| Merkintä | / |
| Materiaali | haponkestävä teräs SS316 |
| Toimintalämpötila | -80...538°C |
| Mekaninen asennus | liuku- |
| Tuotantosarja | HELLERMARK SSM |
| Kaapelitarvikkeiden käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Leveys | 6mm |
| Pituus | 10mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 200kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista