

QOLTEC
VALOKUITU PATCH-KAAPELI - LC/APC,MOLEMMIN PUOLIN - 5M - 9/125UM
54021
Tuotekoodi: QOLTEC-54021
16,21 €(Sis.alv)
12,92 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 6 |
| Johdon ulkohalkaisija | 1,3...3mm |
| Materiaali | PVC |
| Väri | sininen |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Tuotantosarja | CLI C |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Leveys | 3,4mm |
| Korkeus | 3mm |
| Tulostetun merkin väri | valkea |
| Pakkaus | kela |
| Kappalemäärä per kela | 500kpl |

























































































