
TECHNOKABEL
JOHTO: OHJAUSJOHTO - HTKSH - 1X2X0,8MM - ERISTYS: LSZH - VÄRI: PUNAINEN
1638 005 23
Tuotekoodi: HTKSH-1X2X0.8
6,83 €(Sis.alv)
5,44 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Toimintalämpötila | -65...105°C |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Mekaninen asennus | läpiladottava |
| Tuotantosarja | HGDC4-9 |
| Johdon ulkohalkaisija | 4...9mm |
| Pituus | 5mm |
| Materiaali | PVC |
| Merkintä | 5 |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Väri | vihreä |
| Kauppanimi | Helagrip |



























































