
LOGILINK
VALOKUITU PATCH-KAAPELI - OM3 - LC/UPC,MOLEMMIN PUOLIN - 0,5M - LSZH
FP3LC00
Tuotekoodi: FP3LC00
14,83 €(Sis.alv)
11,82 €(alv 0%)
Tilattavissa 23 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 1 |
| Johdon ulkohalkaisija | 2...2,8mm |
| Materiaali | polyamidi |
| Väri | ruskea |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mekaninen asennus | painettava |
| Tuotantosarja | WIC |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Leveys | 5mm |
| Korkeus | 6,4mm |
| Pituus | 3mm |
| Yhteensopivat tuotteet | WICTOOL |




























































