Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
MERKIT - MERKINTÄ: 0 - 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9,R,S,T - 2,5÷5MM
CLI R 1-3 SET 0-9,R,S, T TO GR NE



Valmistaja WEIDMÜLLER Tarvikkeen tyyppi merkit Merkintä 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 Merkintä R Merkintä S Merkintä T Johdon ulkohalkaisija 2,5...5mm Materiaali PVC Väri harmaa... Lue lisää
99,59 €(Sis.alv)
79,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WM-0572901531
- Paino: 2.1 g
- Leveys: 4,2mm
- Materiaali: PVC
- Korkeus: 3mm
- Toimintalämpötila: -30...80°C
- Valmistaja: WEIDMÜLLER
- Väri: harmaa
- Syttyvyysluokka: UL94V-0
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: merkit
- Johdon ulkohalkaisija: 2,5...5mm
- Pakkauskoko: 20 kpl
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 |
| Merkintä | R |
| Merkintä | S |
| Merkintä | T |
| Johdon ulkohalkaisija | 2,5...5mm |
| Materiaali | PVC |
| Väri | harmaa |
| Toimintalämpötila | -30...80°C |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Leveys | 4,2mm |
| Korkeus | 3mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €