

LOGILINK
VALOKUITU PATCH-KAAPELI - OM4 - LC/UPC,MOLEMMIN PUOLIN LSZH
FP4LC22
Tuotekoodi: FP4LC22
291,03 €(Sis.alv)
231,90 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | HELLERMANNTYTON |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Merkintä | 0; 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 |
| Johdon ulkohalkaisija | 2...2,8mm |
| Materiaali | polyamidi |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mekaninen asennus | painettava |
| Tuotantosarja | WIC |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-0 |
| Leveys | 5mm |
| Korkeus | 6,4mm |
| Pituus | 3mm |
| Yhteensopivat tuotteet | WICTOOL |
| Kaapelien tarvikkeiden ominaisuudet | kansainvälinen värikoodi |































































