

QOLTEC
VALOKUITU PATCH-KAAPELI - FC/APC,SC/APC - 5M - 9/125UM - LSZH - VIHREÄ
54303
Tuotekoodi: QOLTEC-54303
6,12 €(Sis.alv)
4,87 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Johdon ulkohalkaisija | 3...5mm |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | valkoinen |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Mekaninen asennus | kiinnitystarra |
| Tuotantosarja | SFC |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Leveys | 5,8mm |
| Korkeus | 21mm |











































































































