
VENTION
KAAPELI - JACK 3,5MM 3PIN PISTOKE,MOLEMMIN PUOLIN - 0,5M - MUSTA
P350AC050-B-M
Tuotekoodi: P350AC050-B-M
4,91 €(Sis.alv)
3,91 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | merkit |
| Johdon ulkohalkaisija | 2...3,5mm |
| Materiaali | polyamidi 66 |
| Väri | harmaa |
| Toimintalämpötila | -40...100°C |
| Käyttösovellus | kaapeleille ja johdoille |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Korkeus | 30mm |
| Mekaninen asennus | kiinnitystarra |
| Tuotantosarja | SFC |
| Leveys | 5,8mm |



























































