- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BM GROUP Tarvikkeen tyyppi läpivienti Läpivientikappaleen kierre PG16 Tiivistysluokka IP68 Rungon materiaali polyamidi Rungon väri harmaa Johdon ulkohalkaisija 10...13mm Kierteen pituus... Lue lisää
5,40 €(Sis.alv)
4,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BM4016
- Paino: 12.5 g
- Tiivistysluokka: IP68
- Kierteen pituus: 10mm
- Toimintalämpötila: -20...90°C
- Valmistaja: BM GROUP
- Syttyvyysluokka: UL94V-2
- Rungon materiaali: polyamidi
- Rungon väri: harmaa
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: läpivienti
- Johdon ulkohalkaisija: 10...13mm
- Kierre laji: PG
- Avaimen koko: 27mm
- Setin sisältö: tiiviste
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
LÄPIVIENTI - PG16 - IP68 - POLYAMIDI - HARMAA - UL94V-2 4016
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BM GROUP |
| Tarvikkeen tyyppi | läpivienti |
| Läpivientikappaleen kierre | PG16 |
| Tiivistysluokka | IP68 |
| Rungon materiaali | polyamidi |
| Rungon väri | harmaa |
| Johdon ulkohalkaisija | 10...13mm |
| Kierteen pituus | 10mm |
| Kierre laji | PG |
| Setin sisältö | tiiviste |
| Avaimen koko | 27mm |
| Syttyvyysluokka | UL94V-2 |
| Toimintalämpötila | -20...90°C |
| Huomio! | ei sisällä mutteria |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista