
HELLERMANNTYTON
MERKIT - MERKINTÄ: 1 - 1,8÷6,3MM - PVC - RUSKEA - -65÷105°C - L: 4,5MM
531-07729
Tuotekoodi: HODS85-1-PVC-BN-M4
65,20 €(Sis.alv)
51,95 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | ÖLFLEX® ROBUST 215C |
| Kaapelin rakenne | 2x0,75mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 0,75mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Johdon eristemateriaali | elastomeeri termoplastinen TPE |
| Eristeen väri | musta |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Toimintalämpötila | -50...80°C |
| Resistanssi | aggressiiviset olosuhteet |
| Resistanssi | ilmakehän olosuhteiden vaikutus |
| Resistanssi | lämpötila |
| Resistanssi | mineraaliöljyt |
| Resistanssi | otsoni |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Resistanssi | vesi |
| Johtimen käyttötarkoitus | elintarviketeollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | energiateollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | kemianteollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | koneteollisuus |
| Johtimen käyttötarkoitus | maanviljelyskoneiden komponentit |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Johdon ulkohalkaisija | 6,3mm |
| CPR-normi | Fca |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50618 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50620 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |





























































