
HUMMEL
LÄPIVIENTI - MURTOSUOJALLA,VARUSTETTU MAADOITUKSELLA - M12 - 1,5 - IP68
1.624.1200.31
Tuotekoodi: HUMMEL-1624120031
36,05 €(Sis.alv)
28,73 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | ÖLFLEX® 500 P |
| Kaapelin rakenne | 3G1mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Langan laji | Cu |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Johtimien lukumäärä | 3 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman toistuvia värejä + maasydän |
| Eristeen väri | oranssi |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,2mm |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Toimintalämpötila | -50...80°C |
| Resistanssi | ilmakehän olosuhteiden vaikutus |
| Resistanssi | laimennetut hapot |
| Resistanssi | lämpötila |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Joustavuusluokka | 6 |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Johtimen käyttötarkoitus | käsityökalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuustyökalut |
| Johtojen ominaisuudet | joustava |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50618 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 50620 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61892-4 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |




























































