KYTKENTÄJOHTO - ÖLFLEX® 500 P - 3G1MM2 - SUOJAAMATON - 300V,500V - CU - LANKA - Suojaamattomat moninapakaapelit - OL500P-3G1 - 1
Valmistaja LAPP Johdon tyyppi ohjausjohto Johdon laji ÖLFLEX® 500 P Kaapelin rakenne 3G1mm2 Suojan rakenne suojaamaton Nimellisjännite 300V Nimellisjännite 500V Johdon eristemateriaali PUR Langan... Lue lisää
  • Tuotekoodi: OL500P-3G1
  • Paino: 70.7 g
  • Resistanssi: UV-säteet
  • Resistanssi: suurin osa kemikaaleista
  • Resistanssi: useimmat voiteluaineet
  • Resistanssi: suurin osa öljyistä
  • Resistanssi: mekaanisia vaurioita vastaan
  • Resistanssi: laimennetut hapot
  • Resistanssi: ilmakehän olosuhteiden vaikutus
  • Resistanssi: lämpötila
  • Nimellisjännite: 500V
  • Nimellisjännite: 300V
  • Nimellisjännite: 300/500V
  • Johdon eristemateriaali: PUR
  • Eristeen väri: oranssi
  • Toimintalämpötila: -50...80°C
  • Valmistaja: LAPP
  • Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60332-1-2
  • Yhteensopivuus normin kanssa: EN 50620
  • Yhteensopivuus normin kanssa: EN 50618
  • Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 61892-4
  • Johdon ulkohalkaisija: 7,2mm
  • Johdon laji: ÖLFLEX® 500 P
  • Langan poikkileikkaus: 1mm<sup>2</sup>
  • Langan rakenne: lanka
  • johtojen käyttö: käsityökalut
  • johtojen käyttö: teollisuustyökalut
m
ValmistajaLAPP
Johdon tyyppiohjausjohto
Johdon lajiÖLFLEX® 500 P
Kaapelin rakenne3G1mm2
Suojan rakennesuojaamaton
Nimellisjännite300V
Nimellisjännite500V
Johdon eristemateriaaliPUR
Langan lajiCu
Johtimen rakennemonisäikeinen
Johtimien lukumäärä3
Johtimen poikkileikkaus1mm2
Johtimien merkintävärikkäät, ilman toistuvia värejä + maasydän
Eristeen värioranssi
Johdon ulkohalkaisija7,2mm
Materiaalin tyyppiei etene liekkiä
Materiaalin tyyppihalogeeniton
Toimintalämpötila-50...80°C
Resistanssilaimennetut hapot
Resistanssilämpötila
Resistanssisuurin osa öljyistä
ResistanssiUV-säteet
Joustavuusluokka6
Maadoitusjohdinkeltavihreä
Johtimen käyttötarkoituskäsityökalut
Johtimen käyttötarkoitusteollisuustyökalut
Johtojen ominaisuudetjoustava
YhteensopivuusnormiEN 50618
YhteensopivuusnormiEN 50620
YhteensopivuusnormiIEC 60332-1-2
YhteensopivuusnormiIEC 61892-4
LisätiedotUL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "KYTKENTÄJOHTO - ÖLFLEX® 500 P - 3G1MM2 - SUOJAAMATON - 300V,500V - CU - LANKA" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä