
BITNER
JOHTO - BIT 500 CY - 18G1MM2 - SUOJATTU,TINATTU KUPARIPUNOS - PVC
S54346
Tuotekoodi: BITNER-S54346
18,83 €(Sis.alv)
15,00 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 m
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
m



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | ohjausjohto |
| Johdon laji | ÖLFLEX® 191 CY |
| Kaapelin rakenne | 18G1mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Johtimien lukumäärä | 18 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Johtimien merkintä | mustat numeroidut + suojayksisäikeinen |
| Suojan rakenne | suojattu |
| Suojan rakenne | tinattu kuparipunos |
| Johdon eristemateriaali | PVC |
| Eristeen väri | harmaa |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | itsesammuva |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Resistanssi | liekki |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johdon ulkohalkaisija | 17mm |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Yhteensopivuusnormi | CSA AWM I A/B |
| Yhteensopivuusnormi | CSA AWM II A/B |
| Yhteensopivuusnormi | CSA AWM I/II A/B |
| Yhteensopivuusnormi | CSA C22.2 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 758 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 1581 |
| Yhteensopivuusnormi | UL 21098 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |
| Joustavuusluokka | 5 |






















