

A-HOT
KAASUPOLTIN-1300°C - 15ML - PIETSOSÄHKÖINEN SYTYTIN
MT-806
Tuotekoodi: PAL-806
30,70 €(Sis.alv)
24,46 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WEIDMÜLLER |
| Tarvikkeen tyyppi | kutistemuoviputki |
| Versio | ilman liimaa |
| Kutistussuhde | 3:1 |
| Halkaisija vähimmäishalkaisija ennen kutistusta | 6,4mm |
| Pituus | 30m |
| Väri | keltainen |
| Materiaali | polyolefiini |
| Halkaisija kutistuksen jälkeen | 2,1mm |
| Toimintalämpötila | -55...135°C |
| Kutistuslämpötila | 90°C |










