Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KUTISTEMUOVI - 2: 1 - L: 1219MM - MUSTA - POLYOLEFIINI - -55÷135°C
Q2-F-5/16-01-QB48IN-25



Valmistaja Qualtek Electronics Toimintalämpötila -55...135°C Halkaisija kutistuksen jälkeen 3,99mm Pituus 1219mm Kutistussuhde 2:1 Väri musta Materiaali polyolefiini Tarvikkeen tyyppi... Lue lisää
217,23 €(Sis.alv)
173,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: Q2F51601QB48IN25-0
- Paino: 83 g
- Materiaali: polyolefiini
- Kutistussuhde: 2:1
- Toimintalämpötila: -55...135°C
- Valmistaja: Qualtek Electronics
- Väri: musta
- Pituus: 1219mm
- Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: kutistemuoviputki
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tilattavissa 11 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | Qualtek Electronics |
| Toimintalämpötila | -55...135°C |
| Halkaisija kutistuksen jälkeen | 3,99mm |
| Pituus | 1219mm |
| Kutistussuhde | 2:1 |
| Väri | musta |
| Materiaali | polyolefiini |
| Tarvikkeen tyyppi | kutistemuoviputki |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €