

WEIDMÜLLER
MERKIT - 3,5÷7MM - POLYAMIDI 66 - KELTAINEN - -40÷100°C - SFC - UL94V-2
80 kpl
Tuotekoodi: WM-1025270000
29,96 €(Sis.alv)
23,87 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LAPP |
| Johdon tyyppi | kierre- |
| Johdon laji | ÖLFLEX® SPIRAL 540 P |
| Kaapelin rakenne | 2x1mm2 |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Langan laji | tinatut |
| Johtimien lukumäärä | 2 |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Eristeen väri | keltainen |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| Toimintalämpötila | -30...50°C |
| Kierrejohdon pituus ennen venyttämistä | 0,6m |
| Kelatun johdon pituus venyttämisen jälkeen | 2m |
| Johdon ulkohalkaisija | 7mm |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman värien toistamista |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | ei ole |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Resistanssi | kosteus |
| Resistanssi | lämpötila |
| Resistanssi | mekaanisia vaurioita vastaan |
| Resistanssi | suurin osa kemikaaleista |
| Resistanssi | suurin osa liuottimia |
| Resistanssi | suurin osa öljyistä |
| Resistanssi | useimmat emäkset |
| Resistanssi | useimmat voiteluaineet |
| Resistanssi | UV-säteet |
| Johtimen käyttötarkoitus | automatiikka |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuden sovellukset |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuustyökalut |
| Johtimen käyttötarkoitus | ulkokäyttöön |
| Materiaalin tyyppi | ei etene liekkiä |
| Materiaalin tyyppi | halogeeniton |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60332-1-2 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61892-4 |
| Lisätiedot | UL-merkintä ainoastaan täydellä tehdaspakkauksella |


























