

WEIDMÜLLER
MERKIT - 5,8÷7,8MM - POLYAMIDI 66 - KELTAINEN - -40÷100°C - SF - UL94V-2
SF 6/21 MC NE GE V2
Tuotekoodi: WM-1919170000
100,72 €(Sis.alv)
80,26 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HELUKABEL |
| Johdon laji | H05BQ-F |
| Johtimen rakenne | monisäikeinen |
| Langan laji | Cu |
| Suojan rakenne | suojaamaton |
| Johdon eristemateriaali | PUR |
| Eristeen väri | musta |
| Johdon ulkohalkaisija | 7,8mm |
| Kierrejohdon pituus ennen venyttämistä | 1m |
| Johtimien lukumäärä | 4 |
| Kelatun johdon pituus venyttämisen jälkeen | 4m |
| Kaapelin rakenne | 4G1mm2 |
| Joustavuusluokka | 5 |
| Maadoitusjohdin | keltavihreä |
| Nimellisjännite | 300V |
| Nimellisjännite | 500V |
| CPR-normi | ei luokitusta |
| Johdon tyyppi | kierre- |
| Johtojen ominaisuudet | loppuosat suoria 200/200mm |
| Johtimien merkintä | värikkäät, ilman toistuvia värejä + maasydän |
| Johtimen käyttötarkoitus | teollisuuselektroniikka |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Johtimen poikkileikkaus | 1mm2 |












