435MU125125
KETJUOHJAIN - MEDIUM - TAIV.SÄDE: 125MM - L: 1000MM - SISÄKORK: 35MM - Kaapeliketjut - 435MU125125 - 1
Valmistaja BREVETTI Tarvikkeen tyyppi ketjuohjain Tuotantosarja MEDIUM Taivutussäde 125mm Pituus 1m Ulkokorkeus 49mm Ulkoleveys 145mm Sisäkorkeus 35mm Sisäleveys 125mm Versio sisäsäteestä... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 435MU125125
  • Paino: 1.55 kg
  • Valmistaja: BREVETTI
  • Pituus: 1m
  • Tuotantosarja: MEDIUM
  • Versio: ulkosäteestä avattavat kehykset
  • Versio: sisäsäteestä avattavat kehykset
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
  • Sisäleveys: 125mm
  • Ulkokorkeus: 49mm
  • Sisäkorkeus: 35mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaBREVETTI
Tarvikkeen tyyppiketjuohjain
TuotantosarjaMEDIUM
Taivutussäde125mm
Pituus1m
Ulkokorkeus49mm
Ulkoleveys145mm
Sisäkorkeus35mm
Sisäleveys125mm