SR660A050100
KETJUOHJAIN - MEDIUM - TAIV.SÄDE: 100MM - L: 1000MM - SISÄKORK: 37MM - Kaapeliketjut - SR660A050100 - 1
Valmistaja BREVETTI Tarvikkeen tyyppi ketjuohjain Tuotantosarja MEDIUM Taivutussäde 100mm Pituus 1m Versio keltaisten pinnien kanssa Versio sisäsäteestä avattavat kehykset Ulkokorkeus 55mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: SR660A050100
  • Paino: 1.45 kg
  • Valmistaja: BREVETTI
  • Väri: musta
  • Pituus: 1m
  • Tuotantosarja: MEDIUM
  • Versio: sisäsäteestä avattavat kehykset
  • Versio: keltaisten pinnien kanssa
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
  • Sisäleveys: 50mm
  • Ulkokorkeus: 55mm
  • Sisäkorkeus: 37mm
kpl
ValmistajaBREVETTI
Tarvikkeen tyyppiketjuohjain
TuotantosarjaMEDIUM
Taivutussäde100mm
Pituus1m
Ulkokorkeus55mm
Ulkoleveys75mm
Sisäkorkeus37mm
Sisäleveys50mm