325LE060100
KETJUOHJAIN - LIGHT - TAIV.SÄDE: 100MM - L: 990MM - SISÄKORK: 25MM - Kaapeliketjut - 325LE060100 - 1
Valmistaja BREVETTI Tarvikkeen tyyppi ketjuohjain Tuotantosarja LIGHT Taivutussäde 100mm Pituus 990mm Versio ulkosäteestä avattavat kehykset Ulkokorkeus 38mm Ulkoleveys 77mm Sisäkorkeus 25mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 325LE060100
  • Paino: 0.95 kg
  • Valmistaja: BREVETTI
  • Väri: musta
  • Pituus: 990mm
  • Tuotantosarja: LIGHT
  • Versio: ulkosäteestä avattavat kehykset
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
  • Sisäleveys: 60mm
  • Ulkokorkeus: 38mm
  • Sisäkorkeus: 25mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaBREVETTI
Tarvikkeen tyyppiketjuohjain
TuotantosarjaLIGHT
Taivutussäde100mm
Pituus990mm
Ulkokorkeus38mm
Ulkoleveys77mm
Sisäkorkeus25mm
Sisäleveys60mm