445PU175200
KETJUOHJAIN - 445PU - TAIV.SÄDE: 200MM - L: 1005MM - SISÄKORK: 45MM - Kaapeliketjut - 445PU175200 - 1
Valmistaja BREVETTI Versio sisäsäteestä avattavat kehykset Versio ulkosäteestä avattavat kehykset Tuotantosarja 445PU Tarvikkeen tyyppi ketjuohjain Pituus 1005mm Sisäkorkeus 45mm Sisäleveys... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 445PU175200
  • Paino: 3.25 kg
  • Valmistaja: BREVETTI
  • Pituus: 1005mm
  • Tuotantosarja: 445PU
  • Versio: ulkosäteestä avattavat kehykset
  • Versio: sisäsäteestä avattavat kehykset
  • Kaapelien tarvikkeiden tyyppi: ketjuohjain
  • Sisäleveys: 175mm
  • Ulkokorkeus: 64mm
  • Sisäkorkeus: 45mm
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaBREVETTI
Tuotantosarja445PU
Tarvikkeen tyyppiketjuohjain
Pituus1005mm
Sisäkorkeus45mm
Sisäleveys175mm
Ulkokorkeus64mm
Ulkoleveys197mm
Taivutussäde200mm