- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Adapterijohdot
- Autokaiuttimet ja soviterenkaat
- Auton sähkölisätarvikkeet
- Autopistokelaturit ja virtalähteet
- Autoradion ja verhoilun irroitusavaimet
- CD-vaihtajien johdot
- Kaapelit HF Parrot- ja THB-setteihin
- Soitinkehykset
- Autoradioliittimet
- AUX ja bluetooth liitännät
- Multimedia-adapterit
- Radion ja paneelin yhdistävät johdot
- Autokaiutinritilät ja soitinkotelot
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BOWI Car audio lisätarvikkeiden tyyppi keskilukituksen moottori Virtalähteen jännite 12V DC Setin sisältö asennustarvikkeet Lähdöt johdot, x2 Ulkomitat 160x33x62mm Moottorin tahti... Lue lisää
6,16 €(Sis.alv)
4,91 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SIL2
- Paino: 0.13 kg
- Valmistaja: BOWI
- Lähdöt: johdot, x2
- Ulkoiset koot: 160x33x62mm
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: keskilukituksen moottori
- Setin sisältö: asennustarvikkeet
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KESKILUKITUKSEN MOOTTORI - 12VDC - 4A - LÄHDÖT: JOHDOT, X2 - 5,5KG SIL2
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BOWI |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | keskilukituksen moottori |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Setin sisältö | asennustarvikkeet |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Ulkomitat | 160x33x62mm |
| Moottorin tahti | 20mm |
| Syöttövirta, DC | 4A |
| Kuormituskyky | 5,5kg |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista