Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja MTA Car audio ominaisuudet yleispätevät Asennusaukon halkaisija 19mm Johdon pituus 5m Maston korkeus 265mm Virtalähteen jännite 3...5V DC Car audio lisätarvikkeiden tyyppi antenni... Lue lisää
189,65 €(Sis.alv)
151,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7771001
- Paino: 40 g
- Asennusaukon halkaisija: 19mm
- Valmistaja: MTA
- Johdon pituus: 5m
- Virtalähteen jännite: 3...5V DC
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
- Car audio ominaisuudet: yleispätevät
- Aaltoalue: GNSS
- Aaltoalue: UHF
- Antennin asennus: katto
- Antennin laji: katto-
- Antennin laji: ulkoinen
- Antennin laji: auto-
- Maston korkeus: 265mm
- Liittimen laji: Fakra
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MTA |
| Car audio ominaisuudet | yleispätevät |
| Asennusaukon halkaisija | 19mm |
| Johdon pituus | 5m |
| Maston korkeus | 265mm |
| Virtalähteen jännite | 3...5V DC |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | antenni |
| Antennin laji | auto- |
| Antennin laji | katto- |
| Antennin laji | ulkoinen |
| Aaltoalue | GNSS |
| Aaltoalue | UHF |
| Liittimen laji | Fakra |
| Antennin asennus | katto |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €