Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MTA Automerkki yleispätevät Aaltoalue AM Aaltoalue FM Car audio lisätarvikkeiden tyyppi antenni Antennin laji auto- Antennin laji katto- Liittimen laji DIN Antennin asennus katto edessä... Lue lisää
38,54 €(Sis.alv)
30,71 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7651006
- Paino: 0.19 kg
- Asennusaukon halkaisija: 8mm
- Valmistaja: MTA
- Johdon pituus: 2,7m
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
- Käyttötarkoitus - automerkki: yleispätevät
- Aaltoalue: FM
- Aaltoalue: AM
- Antennin asennus: katto edessä
- Antennin laji: katto-
- Antennin laji: auto-
- Maston korkeus: 0,85m
- maston kaltevuus: säädettävä
- Liittimen laji: DIN
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 10,80 €Nouto myymälästä0,00 €(Lopulliset toimituskulut lasketaan kassasivulla)
kpl
| Valmistaja | MTA |
| Automerkki | yleispätevät |
| Aaltoalue | AM |
| Aaltoalue | FM |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | antenni |
| Antennin laji | auto- |
| Antennin laji | katto- |
| Liittimen laji | DIN |
| Antennin asennus | katto edessä |
| maston kaltevuus | säädettävä |
| Asennusaukon halkaisija | 8mm |
| Maston korkeus | 0,85m |
| Johdon pituus | 2,7m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
10,80 €
Lopulliset toimituskulut lasketaan kassasivulla
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €