KATTOANTENNI,AUTO-405MM - AM,FM - YLEISMALLINEN - 180MM - 12VDC
KATTOANTENNI,AUTO-405MM - AM,FM - YLEISMALLINEN - 180MM - 12VDC - Autoantennit - 7677874 - 1
Valmistaja MTA Liittimen laji Fakra Car audio ominaisuudet yleispätevät Asennusaukon halkaisija 19mm Maston korkeus 405mm Johdon pituus 0,18m Virtalähteen jännite 12V DC Antennin laji auto-... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 7677874
  • Paino: 0.18 kg
  • Asennusaukon halkaisija: 19mm
  • Valmistaja: MTA
  • Johdon pituus: 0,18m
  • Virtalähteen jännite: 12V DC
  • Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
  • Car audio ominaisuudet: yleispätevät
  • Aaltoalue: FM
  • Aaltoalue: AM
  • Antennin asennus: katto takana
  • Antennin laji: katto-
  • Antennin laji: auto-
  • Maston korkeus: 405mm
  • Liittimen laji: Fakra
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaMTA
Liittimen lajiFakra
Asennusaukon halkaisija19mm
Maston korkeus405mm
Johdon pituus0,18m
Virtalähteen jännite12V DC