Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MTA Automerkki Alfa Romeo Automerkki Chrysler Automerkki Dodge Automerkki Fiat Automerkki Jeep Automerkki Lancia Aaltoalue AM Aaltoalue FM Car audio lisätarvikkeiden tyyppi antenni... Lue lisää
37,22 €(Sis.alv)
29,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7657020
- Paino: 0.21 kg
- Asennusaukon halkaisija: 10,2mm
- Valmistaja: MTA
- Johdon pituus: 2,7m
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
- Käyttötarkoitus - automalli: 2002->
- Käyttötarkoitus - automerkki: Fiat
- Käyttötarkoitus - automerkki: Chrysler
- Käyttötarkoitus - automerkki: Jeep
- Käyttötarkoitus - automerkki: Dodge
- Käyttötarkoitus - automerkki: Alfa Romeo
- Käyttötarkoitus - automerkki: Lancia
- Aaltoalue: FM
- Aaltoalue: AM
- Antennin asennus: katto edessä
- Antennin laji: katto-
- Antennin laji: auto-
- Maston korkeus: 0,4m
- maston kaltevuus: säädettävä
- Liittimen laji: DIN
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KATTOANTENNI,AUTO-400MM - AM,FM - 2,7M - ØASENNUSAUK.: 10,2MM 7657020
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MTA |
| Automerkki | Alfa Romeo |
| Automerkki | Chrysler |
| Automerkki | Dodge |
| Automerkki | Fiat |
| Automerkki | Jeep |
| Automerkki | Lancia |
| Aaltoalue | AM |
| Aaltoalue | FM |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | antenni |
| Antennin laji | auto- |
| Antennin laji | katto- |
| Liittimen laji | DIN |
| Antennin asennus | katto edessä |
| maston kaltevuus | säädettävä |
| Asennusaukon halkaisija | 10,2mm |
| Maston korkeus | 0,4m |
| Johdon pituus | 2,7m |
| Automalli | 2002-> |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista