KATTOANTENNI,AUTO-390MM - DAB - 100MM - ØASENNUSAUK.: 19MM
KATTOANTENNI,AUTO-390MM - DAB - 100MM - ØASENNUSAUK.: 19MM - Autoantennit - 7677860 - 1
Valmistaja MTA Car audio lisätarvikkeiden tyyppi antenni Antennin laji auto- Antennin laji katto- Maston korkeus 390mm Aaltoalue DAB Liittimen laji Fakra Antennin asennus katto takana Johdon pituus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 7677860
  • Paino: 0.17 kg
  • Asennusaukon halkaisija: 19mm
  • Valmistaja: MTA
  • Johdon pituus: 0,1m
  • Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
  • Aaltoalue: DAB
  • Antennin asennus: katto takana
  • Antennin laji: katto-
  • Antennin laji: auto-
  • Maston korkeus: 390mm
  • Liittimen laji: Fakra
kpl
ValmistajaMTA
Antennin lajiauto-
Antennin lajikatto-
Maston korkeus390mm
AaltoalueDAB
Liittimen lajiFakra
Antennin asennuskatto takana
Johdon pituus0,1m
Asennusaukon halkaisija19mm