Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja CALEARO Asennusaukon halkaisija 19mm Virtalähteen jännite 12V DC Johdon pituus 1,8m Maston korkeus 0,4m Antennin asennus katto takana Antennin laji katto- Car audio lisätarvikkeiden... Lue lisää
51,30 €(Sis.alv)
40,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7677876
- Paino: 0.18 kg
- Asennusaukon halkaisija: 19mm
- Valmistaja: CALEARO
- Johdon pituus: 1,8m
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
- Car audio ominaisuudet: yleispätevät
- Aaltoalue: FM
- Aaltoalue: AM
- Antennin asennus: katto takana
- Antennin laji: katto-
- Maston korkeus: 0,4m
- maston kaltevuus: säädettävä
- Liittimen laji: Fakra
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KATTOANTENNI - 0,4M - AM,FM - YLEISMALLINEN - 1,8M - 12VDC 7677876
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CALEARO |
| Asennusaukon halkaisija | 19mm |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Johdon pituus | 1,8m |
| Maston korkeus | 0,4m |
| Antennin asennus | katto takana |
| Antennin laji | katto- |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | antenni |
| Car audio ominaisuudet | yleispätevät |
| Aaltoalue | AM |
| Aaltoalue | FM |
| maston kaltevuus | säädettävä |
| Liittimen laji | Fakra |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista