Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja CALEARO Johdon pituus 0,2m Asennusaukon halkaisija 19mm Maston korkeus 0,4m Antennin asennus katto takana Antennin laji katto- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi antenni Aaltoalue AM... Lue lisää
44,31 €(Sis.alv)
35,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7677878
- Paino: 0.37 kg
- Asennusaukon halkaisija: 19mm
- Valmistaja: CALEARO
- Johdon pituus: 0,2m
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
- Aaltoalue: FM
- Aaltoalue: AM
- Antennin asennus: katto takana
- Antennin laji: katto-
- Maston korkeus: 0,4m
- maston kaltevuus: vakaa
- Liittimen laji: Fakra
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | CALEARO |
| Johdon pituus | 0,2m |
| Asennusaukon halkaisija | 19mm |
| Maston korkeus | 0,4m |
| Antennin asennus | katto takana |
| Antennin laji | katto- |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | antenni |
| Aaltoalue | AM |
| Aaltoalue | FM |
| Liittimen laji | Fakra |
| maston kaltevuus | vakaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €