Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja CALEARO Virtalähteen jännite 12V DC Johdon pituus 0,2m Asennusaukon halkaisija 19mm Maston korkeus 0,2m Antennin asennus katto takana Automerkki Fiat Automerkki Renault Automerkki Seat... Lue lisää
105,76 €(Sis.alv)
84,27 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7677855
- Paino: 0.18 kg
- Asennusaukon halkaisija: 19mm
- Valmistaja: CALEARO
- Johdon pituus: 0,2m
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: antenni
- Käyttötarkoitus - automerkki: Seat
- Käyttötarkoitus - automerkki: VW
- Käyttötarkoitus - automerkki: Skoda
- Käyttötarkoitus - automerkki: Fiat
- Käyttötarkoitus - automerkki: Renault
- Aaltoalue: FM
- Aaltoalue: AM
- Aaltoalue: DAB
- Antennin asennus: katto takana
- Antennin laji: katto-
- Maston korkeus: 0,2m
- maston kaltevuus: vakaa
- Liittimen laji: Fakra
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
KATTOANTENNI - 0,2M - AM,DAB,FM - FIAT,RENAULT,SEAT,VW,ŠKODA 7677855
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CALEARO |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Johdon pituus | 0,2m |
| Asennusaukon halkaisija | 19mm |
| Maston korkeus | 0,2m |
| Antennin asennus | katto takana |
| Automerkki | Fiat |
| Automerkki | Renault |
| Automerkki | Seat |
| Automerkki | Škoda |
| Automerkki | VW |
| Antennin laji | katto- |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | antenni |
| Aaltoalue | AM |
| Aaltoalue | DAB |
| Aaltoalue | FM |
| Liittimen laji | Fakra |
| maston kaltevuus | vakaa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista