- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Adapterijohdot
- Autokaiuttimet ja soviterenkaat
- Auton sähkölisätarvikkeet
- Autopistokelaturit ja virtalähteet
- Autoradion ja verhoilun irroitusavaimet
- CD-vaihtajien johdot
- Kaapelit HF Parrot- ja THB-setteihin
- Soitinkehykset
- Autoradioliittimet
- AUX ja bluetooth liitännät
- Multimedia-adapterit
- Radion ja paneelin yhdistävät johdot
- Autokaiutinritilät ja soitinkotelot
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja 4CARMEDIA Car audio lisätarvikkeiden tyyppi etäisyys Materiaali MDF Kaiuttimen koko 165m Automerkki Volvo Automalli Volvo S40 2007->2012 Automalli Volvo S80 2007->2017 Automalli Volvo V50... Lue lisää
22,28 €(Sis.alv)
17,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MDF-D.101
- Paino: 0.27 kg
- Kaiuttimen halkaisija: 165m
- Paksuus: 24mm
- Materiaali: MDF
- Sisähalkaisija: 144mm
- Valmistaja: 4CARMEDIA
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: etäisyys
- Car audio ominaisuudet: kyllästetty
- Car audio ominaisuudet: maalattu
- Käyttötarkoitus - automalli: Volvo V70
- Käyttötarkoitus - automalli: Volvo V50 2007->2012
- Käyttötarkoitus - automalli: Volvo XC70 2007->2016
- Käyttötarkoitus - automalli: Volvo S40 2007->2012
- Käyttötarkoitus - automalli: Volvo S80 2007->2017
- Käyttötarkoitus - automerkki: Volvo
- Tilattavissa 4 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 165m |
| Automerkki | Volvo |
| Automalli | Volvo S40 2007->2012 |
| Automalli | Volvo S80 2007->2017 |
| Automalli | Volvo V50 2007->2012 |
| Automalli | Volvo V70 |
| Automalli | Volvo XC70 2007->2016 |
| Sisähalkaisija | 144mm |
| Paksuus | 24mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €