
PHONOCAR
AUTOKAIUTTIMET - BASSOKAIUTIN - 200MM - 300W - 40÷3500HZ - 4OHM
02087
Tuotekoodi: PHONOCAR-02087
170,71 €(Sis.alv)
136,03 €(alv 0%)
Tilattavissa 12 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 200mm |
| Automerkki | VW |
| Automalli | VW Golf V 2003->2009 |
| Automalli | VW Polo 2009->2017 |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Golf V etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Polo etuovi |
| Sisähalkaisija | 183mm |
| Paksuus | 36mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
