MDF-P200/12
KAIUTTIMEN KOROKERENGAS - MDF - 200MM - KYLLÄSTETTY,MAALATTU - 2KPL - Kaiuttimen MDF soviterenkaat  - MDF-P20012 - 1
Valmistaja 4CARMEDIA Car audio lisätarvikkeiden tyyppi etäisyys Materiaali MDF Kaiuttimen koko 200mm Sisähalkaisija 183mm Ulkohalkaisija 218mm Paksuus 12mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus 2kpl Car... Lue lisää
  • Tuotekoodi: MDF-P20012
  • Paino: 0.23 kg
  • Kaiuttimen halkaisija: 200mm
  • Paksuus: 12mm
  • Materiaali: MDF
  • Sisähalkaisija: 183mm
  • Ulkohalkaisija: 218mm
  • Valmistaja: 4CARMEDIA
  • Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: etäisyys
  • Car audio ominaisuudet: kyllästetty
  • Car audio ominaisuudet: maalattu
pkt
Valmistaja4CARMEDIA
MateriaaliMDF
Kaiuttimen koko200mm
Sisähalkaisija183mm
Ulkohalkaisija218mm
Paksuus12mm