- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Adapterijohdot
- Autokaiuttimet ja soviterenkaat
- Auton sähkölisätarvikkeet
- Autopistokelaturit ja virtalähteet
- Autoradion ja verhoilun irroitusavaimet
- CD-vaihtajien johdot
- Kaapelit HF Parrot- ja THB-setteihin
- Soitinkehykset
- Autoradioliittimet
- AUX ja bluetooth liitännät
- Multimedia-adapterit
- Radion ja paneelin yhdistävät johdot
- Autokaiutinritilät ja soitinkotelot
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
KAIUTTIMEN KOROKERENGAS - MDF - 200MM - AUDI - KYLLÄSTETTY,MAALATTU - 2KPL
MDF-D.102



Valmistaja 4CARMEDIA Car audio lisätarvikkeiden tyyppi etäisyys Materiaali MDF Kaiuttimen koko 200mm Automerkki Audi Automalli Audi 200 Automalli Audi A4 2008-> Automalli Audi A5 Sportback 1... Lue lisää
25,18 €(Sis.alv)
20,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MDF-D.102
- Paino: 0.66 kg
- Kaiuttimen halkaisija: 200mm
- Paksuus: 24mm
- Materiaali: MDF
- Sisähalkaisija: 144mm
- Valmistaja: 4CARMEDIA
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: etäisyys
- Car audio ominaisuudet: kyllästetty
- Car audio ominaisuudet: maalattu
- Käyttötarkoitus - automalli: Audi A5 Sportback 1 2007->2016
- Käyttötarkoitus - automalli: Audi 200
- Käyttötarkoitus - automalli: Audi A4 2008->
- Käyttötarkoitus - automerkki: Audi
- Tilattavissa 21 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 200mm |
| Automerkki | Audi |
| Automalli | Audi 200 |
| Automalli | Audi A4 2008-> |
| Automalli | Audi A5 Sportback 1 2007->2016 |
| Sisähalkaisija | 144mm |
| Paksuus | 24mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €