
PHONOCAR
AUTOKAIUTINSARJA - DISKANTTIKAIUTIN,BASSOKAIUTIN - 165MM - 140W
02687
Tuotekoodi: PHONOCAR-02687
255,67 €(Sis.alv)
203,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 165mm |
| Automerkki | Škoda |
| Automerkki | VW |
| Automalli | Škoda Octavia II |
| Automalli | VW Golf V |
| Automalli | VW Passat 2005-> |
| Automalli | VW Touran |
| Automalli | VW Transporter T5 |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | Škoda Octavia II etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Golf V etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Passat etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Touran etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Transporter etuovi |
| Sisähalkaisija | 144mm |
| Paksuus | 38mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |






















