
PHONOCAR
AUTOKAIUTINSARJA - DISKANTTIKAIUTIN,BASSOKAIUTIN - 165MM - 140W
02687
Tuotekoodi: PHONOCAR-02687
255,67 €(Sis.alv)
203,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 165mm |
| Automerkki | Škoda |
| Automerkki | VW |
| Automalli | Škoda Fabia |
| Automalli | VW Bora |
| Automalli | VW Golf IV |
| Automalli | VW Passat |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | Škoda Fabia etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Bora etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Golf IV etuovi |
| Käyttötarkoitus - kaiuttimen sijainti | VW Passat etuovi |
| Sisähalkaisija | 144mm |
| Paksuus | 36mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |






















