
PHONOCAR
AUTOKAIUTINSARJA - DISKANTTIKAIUTIN,BASSOKAIUTIN - 165MM - 140W
02687
Tuotekoodi: PHONOCAR-02687
255,67 €(Sis.alv)
203,72 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | 4CARMEDIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | etäisyys |
| Materiaali | MDF |
| Kaiuttimen koko | 165mm |
| Automerkki | Škoda |
| Automalli | Škoda Octavia I |
| Sisähalkaisija | 144mm |
| Paksuus | 40mm |
| Car audio ominaisuudet | kyllästetty |
| Car audio ominaisuudet | maalattu |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |






















